Opis

Serdecznie zapraszamy Państwa do spędzenia miłych chwil w naszym domu wypoczynkowym „Jaga” Obiekt znajduje się w woj. Zachodniopomorskim, w miejscowości Unieście oddalonej zaledwie 1,5 km od centrum Mielna , ok 11 km od Koszalina i ok. 40 km od Kołobrzegu.

Nasz obiekt położony jest na jednej z bocznych ulic w odległości 250 m. od szerokiej piaszczystej plaży oraz 50 m od jeziora Jamno, które cieszy się uznaniem wśród wędkarzy.

W pobliżu znajdują się liczne obiekty gastronomiczne, smażalnie ryb, przystań rybacka, kawiarnie, kościół oraz plac zabaw dla dzieci. Osoby lubiące aktywny wypoczynek znajdą tu plenerową siłownie, wypożyczalnie rowerów, sprzętu wodnego oraz mnóstwo innych atrakcji.

Atutem naszego ośrodka jest parking dla gości, bezpłatny dostęp do internetu oraz w pełni wyposażona, ogólnodostępna kuchnia. 


Naszym gościom oferujemy 2 pokojowe apartamenty z aneksami kuchennymi , łazienką i balkonem, 2, 3, 4 ,5 osobowe pokoje z łazienkami, oraz 3 pokojowy apartament na poddaszu z łazienką  i aneksem kuchennym.Pokoje wyposażone są w sprzęt RTV, sprzęt plażowy, sztućce, talerze, w każdym pokoju znajdują się lodówki i czajniki elektryczne. Na posesji są 2 duże,murowane grille oraz miejsce do biesiadowania.55 wyświetleń w 2024r. Łącznie 138 (od 2023r.)
Pokoje Gościnne JAGA

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu uniescie.net.pl

+48 607 128 161
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00