Atrakcje w Unieściu

(8)

Plaża w Unieściu to najważniejsza atrakcja turystyczna miejscowości - jest dość szeroka (od 30 do 45 metrów), czysta i piaszczysta. Latem wytyczone jest na niej strzeżone kąpielisko o d... więcej »

Zejście od ul. Morskiej, Rybackiej

Jezioro Jamno to kolejna atrakcja turystyczna Unieścia - to typowy przykład jeziora przybrzeżnego - to dawna zatoka morska, oddzielona dziś od morza mierzeją. Jezioro połączone jest z morzem Kanałe... więcej »

Unieście

Promenada Przyjaźni powstała w 1908 roku, pełniła ona funkcję umacniającą i zabezpieczającą brzeg przed niszczycielskim działaniem fal morskich. Z czasem turyści przyjeżdżający do Unieścia i Mielna... więcej »

ul. Promenada Przyjaźni

Przystań rybacka w Unieściu położona jest przy nadmorskiej plaży - stąd kutry rybackie to częsty widok na tutejszej plaży. Na terenie portu rybackiego znajdują się różnego rodzaju zabudowani... więcej »

ul. Rybacka 3, Unieście

Co to jest Escape Room? To coraz bardziej popularna rozrywka - polega ona na tym, że niewielka grupa ludzi zostaje zamknięta w specjalnie przygotowanym pomieszczeniu i ma 60 minut na to, żeby... więcej »

Mielno i Unieście

Miłośnicy latarni morskich spędzający urlop w Unieściu mogą odwiedzić dwie latarnie morskie w pobliżu Unieścia. Latarnia Morska Gąski Pierwszym obiektem jest Latarnia Morska Gąski - oddalona okoł... więcej »

Gąski, Darłowo

Mielno to znane i lubiane przez wielu Polaków nadmorskie letnisko - zwłaszcza przez młodsze pokolenie - niektórzy nazywają Mielno "Polską Ibizą". Wieczorami Mielno rozbrzmiewa dź... więcej »

Historia Unieścia jako miejscowości wypoczynkowej zaczęła się w połowie XIX wieku. Po Drugiej Wojnie Światowej zmieniono niemiecką nazwę miejscowości - Nest - początkowo na Uniesty, by w 1947 roku... więcej »

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00